O firmie

W drodze rosnącego zapotrzebowania na informację gospodarczą w Głogowie oraz potrzebę powołania do działania podmiotu, który będzie zajmował się kompleksowym zarządzaniem bezpieczeństwem i utrzymaniem ciągłości działania firm, w wyniku przekształcenia Biura Detektywistycznego „BORECKi” www.detektyw-glogow.pl , powstało Biuro doradczo-wywiadowcze BORECKI SECURITY MANAGEMENT. Właścicielem biura jest Licencjonowany Detektyw Grzegorz Borecki, posiadający 30 letnie doświadczenie w sektorze bezpieczeństwa.

Szczegółowy zakres wykonywanych usług detektywistycznych, sposobu prowadzenia czynności, podstaw prawnych jest opisany pod adresem :  www.detektyw-glogow.pl.

BORECKI SECURITY MANAGEMENT  współpracuje z byłymi funkcjonariuszami służb, prawnikami. Ponadto także z biegłymi z zakresu informatyki oraz innych nauk, jak i też specjalistami z zakresu BHP, p.poż oraz prawa budowlanego.

Dzięki rozbudowanej grupie współpracowników w innych miejscach Polski i świata Biuro jest w stanie niezwłocznie podjąć czynności na zlecenie klienta. Współpracuje ponadto ściśle z biurami detektywistycznymi, firmami zajmującymi się likwidacją szkód, windykacją. Dewizą Biura jest:

– lojalność wobec klienta,

– priorytetowe traktowania każdego zlecenia,

– możliwość  uzyskania  każdej informacji, co jest uzależnione tylko od czasu i środków jakie zostaną poświęcone na jej ustalenie,

-oraz tworzenie procedur związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem dla wszystkich firm, bez względu na branżę jaką się zajmują.

Biuro wykonuje prace na podstawie jednorazowych umów zlecenia, jak i też na podstawie umów o stałej współpracy.